Під виглядом санітарних рубок ріжуть здоровий ліс біля Києва.

Київська область, Вищедубечанське лісове господарство, Лебедівське відділення.На мапі Держлісагентства навіть НЕМАЄ Вишгородського району!

Здається, знайдена класична «санітарна» рубка здорових дерев, про що написано сотні і сотні статей, відео- та фоторепортажів з усіх куточків України, під маркою якої йде завуальвана де-факто заготівля ділової деревини, наявність яких (подібних рубок) категорично та завжди відкидається Державне агентство лісових ресурсів України, його посадовцями — зацікавленими особами — на усіх «фронтах» і рівнях. Ну, і з яким «короїдом» борються всередині жовтня?! Актів лісопатологичного обстеження та навіть лісорубних квитків (!!!) вальщики лісу так і не пред»явили.

Наявність досвідчених професіоналів Борис ДроботOleksandr Sokolenko та Наталия Медведь при перевірці то є сильний хід: звичайно, на подібні факти посадовці ДАЛРУ — зацікавлені особи — відповідають щось на кшталт «ви ж не фахівці, там все добре» чи «надайте фото з прив»язкою до поквартальних стовпчиків» — Державне агентство лісових ресурсів України , ось фахівці. Ось відео. Ось відсутність цілого району — Вишгородського — на інтерактивній мапі, якою ви так пишаєтесь.

Питання: нащо той «відкритий реєстр лісорубних квитків», яким ви теж так пишаєтесь, якщо тих лісорубних квитків та актів лісопатолгічнихого обстеження цих цілком живих та на вигляд абсолютно здорових сосен вальщики лісу не мають із собою? І це не перший випадок, коли документи, зі слів вальщиків лісу, «в офісі».

Де кордони та карти лісгоспів у відкритому доступі? Де реєстри актів лісопатологічних обстежень у публічному доступі? Що відбувається на конкретно ось цій ділянці: чим хворіли ці дерева? Чому на карті http://forestry.org.ua відсутній Вищедубечанський лісгосп? Київське обласне управління лісового та мисливського господарства — чекаємо на змістовну відповідь. І перш за все на акти лісопатолгічного дослідження конкретно по цій ділянці: чим були хворі оці чудові красуні-сосни?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *