Жахливий злочин проти природи, лісу, Києва та усіх киян.

У кварталі, що знаходиться між Броварським проспектом, вул. Кіото, торговим комплексом «Леруа Мерлен» та метро «Лісова» невідомими знищено сотні сосен.
Лісовий масив спершу став рудого кольору ще в червні, а зараз усі дерева загинули одночасно. Як їх вбивали? Свердлили дрилем або шуруповертом по декілька глибоких отворів у стовбурі дерева. Далі заливали туди, ймовірно, арборициди — отруйні хімікати, споріднені до гербіцидів, для спрямованого знищення деревно-чагарникової рослинності, небажаної в певних фітоценозах чи, наприклад, гідротехнічних спорудах. Далі закорковували отвори замазкою, щоб рідина не випаровувалась. І так було зроблено з кожним із близько чотирьохсот дерев на цій ділянці. 


Нащо це робилось, можна тільки здогадуватись. Вочевидь, ділянка комусь приглянулась і тут планували збудувати якийсь черговий епіцентр чи ашан. А ліс спеціально довели до такого стану, щоб потім його було легше відібрати у лісопаркового господарства. Зі слів робітників Дарницького ЛПГ, заява в поліцію написана.
Просимо усіх небайдужих активістів, екологів а особливо міських депутатів взяти на особливий контроль цей випадок. Бо це є прецедент. Якщо винних не знайдуть а ситуація буде спущена на гальмах — злодії будуть продовжувати нищити київські лісопарки у такий ось варварський спосіб.

Щоб киянам зручніше було зорієнтуватись, де це все відбувається, — прикладаємо два скриншоти з Гугл-мапи: ось цей лісовий масив на сьогоднішній день перестав існувати, усі дерева одночасно загинули.
Звичайно, навесні лісівники займуться цією ділянкою, знесуть сухостій та посадять нові дерева, але безкарним це не повинно лишитись.

Гадаємо, цю інформацію треба якнайшвидше у будь-який спосіб донести особисто до київського міського голови.

Разом з КП «Дарницьке лісопаркове господарство» та КО «Київзеленбуд».
https://www.facebook.com/novikov.o.o/videos/2306454329641241/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *